Tijdens de vakantie, een nieuwe verliefdheid, een meditatie of een andere superfijne ervaring kun je er zo maar naar verlangen om dat goede gevoel vast te houden. Maar hoe doe je dat? En kan het? 

Linda Spaanbroek en Friend Linda de Wilt laten je in deze uitzending zien wat er mogelijk en onmogelijk is op het gebied van ‘vasthouden van een gevoel’. 

Tot slot vertelt Linda Sp. nog over het Webinar “De 3 principes delen met andere mensen” van 20 januari 2025 om 19:00. Inschrijven daarvoor kan hier: https://www.shiftacademy.nl/webinar-20januari26/ 

Beluister de aflevering hier:

Over Linda de Wilt:

Linda de Wilt volgde de 3P Facilitator Opleiding bij Shift Academy in 2021 en werkt als coach en trainer. Je kunt haar bereiken via LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/lindadewilt

📩 Vragen of reacties? Stuur ons een berichtje via welkom@shiftacademy.nl of laat een reactie achter!